Praca - Operator produkcji (m/k)

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2401634
szukaj
Oferta z dnia: 27 czerwiec 2024
poleć znajomemu
Trenkwalder
Operator produkcji (m/k)
miejsce pracy: Świdnica/dolnośląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. a0tbI000001kwmnQAA
Zakres obowiązków:

Obowiązki:

  • praca przy produkcji stelaży do foteli samochodowych,

  • obsługa maszyn oraz linii produkcyjnej,

  • czynności pomocnicze przy produkcji,

  • kontrola finalna wyprodukowanego elementu.

Wymagania:

Wymagania:

  • motywacja do pracy i nauki nowych rzeczy,

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,

  • dyspozycyjność do pracy w nadgodzinach,

  • zaangażowanie,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • doświadczenie na produkcji mile widziane.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,

  • umowę o pracę tymczasową,

  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład po okresie próbnym,

  • wynagrodzenie zasadnicze + premie,

  • dojazd do miejsca pracy z okolicznych miejscowości.