Praca - Monter

szukaj
Oferta z dnia: 27 czerwiec 2024
poleć znajomemu
QUBICAAMF POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Monter
miejsce pracy: /śląskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • Poszukujemy stolarzy - monterów torów i urządzeń kręgielni po przeszkoleniu.

  • Pracujemy również w wielu krajach Europy.

Wymagania:
Wymagania

  • Chęci do pracy!

  • Wykształcenie średnie techniczne, język angielski (czytanie instrukcji)

  • Zdolności techniczne i umiejętność obsługi elektronarzędzi montażowych

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do wyjazdów

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • Oferujemy wysokie zarobki, plus diety zagraniczne w/g Polskich przepisów, szkolenia w Polsce jak i zagranica.

  • Podczas delegacji firma pokrywa koszty hoteli oraz transportu.