Praca - Pracownik / Pracownica linii produkcyjnej

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2401627
szukaj
Oferta z dnia: 27 czerwiec 2024
poleć znajomemu
ASK Poland Sp. z o.o.
Pracownik / Pracownica linii produkcyjnej
miejsce pracy: Bielsko-Biała/śląskie
Zakres obowiązków:

Praca w Bielsku-Białej - trzy zmiany - od poniedziałku do piątku

Zadania:

  • Przygotowanie produkcji i obsługa urządzeń zgodnie z instrukcją pracy.

  • Utrzymanie stanowiska pracy w czystości i porządku przez cały czas świadczenia pracy.

  • Kontrola jakości wyrobów.

  • Prace pomocnicze na linii produkcyjnej oraz zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego.

Wymagania:
Jeśli:

  • Masz zdolności manualne i dobry wzrok.

  • Potrafisz szybko kojarzyć i logicznie myśleć.

  • Potrafisz koncentrować się na zadaniu, i umiesz szybko reagować.

  • Chcesz pracować z pasjonatami i rozwijać się.

  • Jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie trzyzmianowym i dodatkowo masz doświadczenie w pracy na produkcji (jeśli go nie masz – nie ma problemu – zdobędziesz go z nami!)

Nasza oferta jest dla Ciebie! Nie wahaj się i złóż CV!

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez ASK Poland Sp. z o.o. i atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa, premie, dodatki).

  • Możliwość rozwoju kompetencji i pracę w przyjaznej atmosferze.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.

  • Możliwość rozwoju zawodowego, możliwość awansu, realna szansa na długoterminową współpracę.

  • Pakiet świadczeń socjalnych, dodatkowe ubezpieczenie i opieka medyczna na korzystnych warunkach, dofinansowanie do karty Multisport.

  • Dogodna lokalizacja – możliwość dojazdu autobusami komunikacji miejskiej nr 9, 17, 31, 33, 56 (Bielsko-Biała)