Praca - Pracownik Produkcji Zakładu Prefabrykacji Blach

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2401617
szukaj
Oferta z dnia: 27 czerwiec 2024
poleć znajomemu
Bowim S.A.
Pracownik Produkcji Zakładu Prefabrykacji Blach
miejsce pracy: Sosnowiec/śląskie
Zakres obowiązków:

  • Obsługa ręcznych elektrycznych narzędzi (szlifierka, wiertarka)

  • Oczyszczanie elementów wypalanych z gratu i zgorzeliny

  • Wykonywanie innych prac związanych z obróbką elementów (wiercenie, fazowanie i kontrola)

  • Kompletacja i kontrola wyrobu gotowego do wysyłki

  • Inne prace związane z produkcją elementów ciętych termicznie

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe

  • Praca na podobnym stanowisku przy obsłudze ręcznych narzędzi elektrycznych

  • Znajomość rysunku technicznego mile widziana

  • Umiejętności obsługi narzędzi pomiarowych

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu roboczego

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia i przejrzysty system wynagradzania

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Pracę stacjonarną w Sosnowcu