Praca - Kierownik Zmiany Produkcyjnej (m/k)

strona główna PRACA Elektronika Oferta Nr 2401452
szukaj
Oferta z dnia: 25 czerwiec 2024
poleć znajomemu
IMAR SERVICE GROUP Sp. z o.o.
Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl
Kierownik Zmiany Produkcyjnej (m/k)
miejsce pracy: Płońsk/mazowieckie
Opis stanowiska:

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,

  • Miejsce pracy: Nowy Modlin,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy zależny od posiadanego doświadczenia,

  • Pakiet socjalny - karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne, spotkania integracyjne, bezpłatne świeże pieczywo,

  • Transport dla pracowników z okolic Płońska, Nasielska i Pułtuska.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie podległym zespołem podczas zmiany produkcyjnej - praca w szczególności na hali produkcyjnej,

  • Nadzorowanie poprawności przebiegu działań produkcyjnych w szczególności reagowanie w sytuacjach nagłych i kryzysowych,

  • Nadzorowanie, przestrzeganie i optymalizacja procesu produkcyjnego zgodnie z obowiązującymi standardami i systemami,

  • Motywowanie, wspieranie i zapewnianie rozwoju pracowników,

  • Zapewnianie realizacji planów produkcyjnych z uwzględnieniem jakości oraz wydajności,

  • Prowadzenie, dbałość i systematyczne nadzorowanie dokumentacji produkcyjnej,

  • Współpraca z innymi działami, które wpływają na prawidłowe funkcjonowanie działu.

Wymagania:

Oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie lub wyższe (technologia żywności, zarządzanie produkcją),

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem zmianą na produkcji, w firmie z branży spożywczej,

  • Umiejętność zarządzania załogą na zmianie (30 osób),

  • Zdolności przywódcze i nastawienie na rozwój pracowników,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,

  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook), mile widziana znajomość SAP,

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (ruch ciągły),

  • Badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich wykonania).

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

Forma kontaktu:
Aby aplikować na to stanowisko przejdź tutaj