Praca - Serwisant silników przemysłowych

szukaj
Oferta z dnia: 25 czerwiec 2024
poleć znajomemu
ForManWay
Serwisant silników przemysłowych
miejsce pracy: Częstochowa/śląskie
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Serwis i naprawa silników przemysłowych Diesla

  • Bieżąca naprawa silników u Klienta

  • Kompleksowe doradztwo w zakresie rozwiązywania problemów oraz doboru asortymentu

  • Obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna u Klienta

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie średnie: zawodowe, techniczne

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie w zakresie serwisu bądź napraw silników wysokoprężnych (Diesla)

  • Znajomość elektroniki i diagnostyki silnikowej

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z maszynami i agregatami prądotwórczymi lub / i przy naprawach maszyn rolniczych/budowlanych

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej oraz możliwość odbycia szkoleń w języku angielskim – min. poziom B1

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Mobilność, dyspozycyjność do wyjazdów służbowych na terenie Górnego Śląska

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz premię roczną zależną od wyników

  • Narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

  • Szkolenia

  • Dodatkowe benefity (np. bon świąteczny)

  • Pracę w terenie w trybie home-office wraz z wyjazdami do Klientów

Oferta nieaktualna