Praca - Programista BMS

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2401408
szukaj
Oferta z dnia: 25 czerwiec 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Programista BMS
miejsce pracy: PIASECZNO/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 13055
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Programowanie i uruchamianie układów technologicznych HVAC

  • Weryfikacja dokumentacji projektowej, a także wykonanej instalacji przed przystąpieniem do realizacji uruchomienia i programowania

  • Wsparcie pozostałych pracowników biorących udział w realizacji inwestycji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu automatyki, elektrotechniki, mechatroniki lub pokrewne

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość układów technologicznych HVAC

  • Doświadczenie w programowaniu Siemens (Desigo CC) lub Schneider Electric (EcoStruxure Building Operation)

  • Znajomość protokołów komunikacyjnych stosowanych w automatyce budynkowej (BACnet, Modbus, M-Bus)

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej

  • Znajomość języka angielskiego technicznego

  • Umiejętność pracy zespołowej oraz dobra organizacja pracy

  • Prawo jazdy kat. B

Oferta:

  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie (podstawa + premia)

  • Realizacja ciekawych i pełnych wyzwań projektów w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość poszerzenia kompetencji za pomocą szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • Wszelkie narzędzia pracy, włącznie z autem do użytku prywatnego

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy (pionowo oraz poziomo)

Oferta dotyczy pracy stałej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Praca w renomowanej firmie międzynarodowej.

  • Stabilność zatrudnienia.

  • Konkurencyjne warunki pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Profesjonalny zespół.

  • Szkolenia branżowe.

  • Pakiet benefitów (np. karta MultiSport).