Praca - Inżynier Budowy w branży elektrotechnicznej

szukaj
Oferta z dnia: 25 czerwiec 2024
poleć znajomemu
ELSERWIS SP. Z O.O.
Inżynier Budowy w branży elektrotechnicznej
miejsce pracy: Rzgów/łódzkie
Zakres obowiązków:
Twoje obowiązki

  • przygotowywanie dokumentów i materiałów niezbędnych do prawidłowej organizacji pracy

  • tworzenie planu pracy, kosztorysów prac w wyznaczonym obszarze odpowiedzialności

  • analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej

  • monitorowanie terminowości dostaw urządzeń i materiałów oraz negocjacje cenowe

  • ścisła współpraca z zespołem koordynacyjnym zarządzającym procesem budowlanym

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • nadzór nad obiegiem dokumentów i korespondencji

  • współpraca z firmami wykonawczymi

  • realizacja zadań, zgodnie ze specyfikacją zamówienia, normami jakości i wymogami bezpieczeństwa

  • składanie zapytań ofertowych, poszukiwanie na rynku dostawców materiałów i usług

  • wykonywanie innych czynności poleconych przez przełożonych, związanych bezpośrednio z zajmowanym stanowiskiem

Wymagania:
Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe (Elektrotechnika lub Automatyka)

  • mile widziane 2-letnie doświadczenie na stanowisku inżyniera

  • znajomość oprogramowania Norma PRO, Auto-Cad oraz pakietu Office

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz inicjatywa własna

  • sumienność, dokładność, uczciwość, umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność samodzielnej pracy, odpowiedzialność

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej, realizującej duże przedsięwzięcia

  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju poprzez szkolenia

  • możliwość odbycia praktyki niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych

  • stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i zaangażowania

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze godz

Benefity

  • do osobistej dyspozycji: samochód, komputer, telefon

  • monitorowany parking dla pracowników

  • cyklicznie organizowane spotkania integracyjne

  • ubezpieczenie grupowe