Praca - Konserwator / Pracownik Działu Zaopatrzeniowo-Gospodarczego

szukaj
Oferta z dnia: 25 czerwiec 2024
Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy
Konserwator / Pracownik Działu Zaopatrzeniowo-Gospodarczego
miejsce pracy: Warszawa, Mokotów/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 2024/06/OG
Zakres obowiązków:
GŁÓWNE ZADANIA:

  • prace naprawcze i konserwacyjne w zakresie instalacji hydraulicznej

  • drobne prace ślusarskie

  • prace malarskie

  • sprzątanie terenu zewnętrznego instytutu (zima-lato)

  • przemieszczanie mebli i wyposażenia instytutu

  • współpraca z innymi działami

Wymagania:
OCZEKIWANIA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • odpowiedzialność, dokładność i sumienność

  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, terminowość

  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień do wykonywania prac w zakresie instalacji elektrycznej do 1kV

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • szerokie możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • dofinansowanie kosztów wypoczynku

  • pakiet medyczny, pakiet sportowy Multisport

  • parking dla pracowników

Oferta nieaktualna