Praca - Analityk Biznesowy

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2401372
szukaj
Oferta z dnia: 25 czerwiec 2024
poleć znajomemu
Rotenso - Grupa Thermosilesia
Analityk Biznesowy
miejsce pracy: Ruda Śląska/śląskie
Zakres obowiązków:

  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata;

  • masz doświadczenie w branży handlowej (B2B, e-commerce);

  • masz doświadczenie w pracy z systemami komputerowymi klasy ERP, CRM, WMS, produkcyjnymi;

  • znasz teor zarządzania, sposoby opisu i optymalizacji pracy;

  • znasz struktury danych, protokoły komunikacyjne i zasady tworzenia specyfikacji dla systemów komputerowych;

  • posiadasz umiejętność pracy w środowiskach komputerowych, w tym konfiguracji automatyzacji bazujących na workflow w procesach;

  • posiadasz umiejętność pomiaru i analizy wskaźników, wyciągania wniosków, identyfikowania i rozwiązywania problemów;

  • jesteś dociekliwy/a, asertywny/a, posiadasz umiejętności komunikacyjne;

  • znasz JIRA.

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe - zarządzanie, analityka biznesowa;

  • znajomość Google Workspace, Visio, Tableau, Power Automate lub podobnych narzędzi;

  • znajomość środowiska Microsoft Windows, RDP, rozwiązań chmurowych.

Wymagania:
Będziesz odpowiedzialny/a za:

  • rozpoznanie procesowe i technologiczne;

  • wytwarzanie specyfikacji i dokumentacji;

  • wytwarzanie propozycji zmian;

  • określanie wymagań, celów i kierunku dla zespołów wdrożeniowych;

  • weryfikację poprawności tworzonych rozwiązań, definiowanie wskaźników;

  • analizę procesów i stanowisk, mapowanie, opisywanie;

  • pomoc w konfiguracji systemów komputerowych, dostosowaniu ich do procesu;

  • biegłe poruszanie się w technologiach i metodach stosowanych przez organizację;

  • pracę z klientem wewnętrznym i dostawcami usług;

  • współpracę z właścicielem projektu przy tworzeniu harmonogramów prac;

  • konfigurację systemów komputerowych bezpośrednio odwzorowujących procesy, stosujących workflow lub jasne zasady automatyzacji.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Nasza oferta:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku – rozwojowej branży klimatyzacji, pomp ciepła i rekuperacji;

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • rozbudowany system szkoleń ( jeśli jesteś spoza branży wszystkiego Cię nauczymy);

  • wynagrodzenie podstawowe i system premiowy;

  • możliwość rozwoju zawodowego na różnych szczeblach struktury firmy(wewnątrz działu jak i poza nim);

  • dofinansowanie do pakietu Multisport;

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego;

  • współpraca z jedną ze szkół wyższych (rabat na studia każdego stopnia);

  • dofinansowanie do opieki medycznej Luxmed (dostęp do 16 specjalistów w wersji podstawowej) ;

  • kursy eTutor na j. angielski i j. niemiecki

  • pomoc koleżanek i kolegów – zawsze możesz na nas liczyć!

Oferta nieaktualna