Praca - Administrator Systemu Biznesowego

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2401364
szukaj
Oferta z dnia: 25 czerwiec 2024
poleć znajomemu
LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.
Administrator Systemu Biznesowego
miejsce pracy: Rzeszów/podkarpackie
Opis stanowiska:
Nr Ref. TIT/06.2/2024
Zakres obowiązków:
Obowiązki na stanowisku:

  • Administrowanie wybranymi modułami systemu AMOS (utrzymanie systemu);

  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów pojawiających się w trakcie użytkowania systemu AMOS;

  • Zapewnienie wsparcia użytkownikom;

  • Udział w projektach IT realizowanych w LOTAMS;

  • Współpraca z dostawcą systemu AMOS.

Wymagania:
Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość systemu AMOS;

  • Min. 2 lata doświadczenia w środowisku lotniczym;

  • Doświadczenie w obszarze gospodarki materiałowej lub technicznej obsłudze statków powietrznych;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office;

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2;

  • Zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Wykształcenie kierunkowe (informatyczne lub techniczne);

  • Doświadczenie w pracy z bazami danych;

  • Umiejętność programowania.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Pakiet benefitów pozapłacowych, w tym Multisport, LUXMED;

  • Preferencyjne ceny biletów lotniczych;

  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych;

  • Elastyczne formy zatrudnienia.

Oferta nieaktualna