Praca - Technik Obiektu

szukaj
Oferta z dnia: 25 czerwiec 2024
poleć znajomemu
ENGIE Services Sp. z o.o.
Technik Obiektu
miejsce pracy: Warszawa, Wołoska 12/mazowieckie
Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie techniczne instalacji budynkowych: elektryka, klimatyzacja, wentylacja, gazowe, grzewcze, ppoż., wod-kan, lub inne w zależności od obiektu

  • Przeglądy, konserwacje instalacji i urządzeń zgodnie z wytycznymi

  • Usuwanie bieżących awarii oraz usterek

  • Wymiana elementów eksploatacyjnych

Wymagania:

  • Uprawnienia SEP 1 kV

  • Wykształcenie techniczne, bądź doświadczenie z zakresu eksploatacji instalacji budynkowych

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje)

  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera programów Word, Excel, obsługa poczty

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP powyżej 1 kV

  • Uprawnienia SEP w zakresie G2, G3

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę

  • Praca zmianowa, 7 dni w tygodniu, dyżury 12 godzinne (7.00-19.00 i 19.00-7.00)

  • Rozszerzony pakiet opieki medycznej

  • Dostęp do platformy nauki języka angielskiego / niemieckiego

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i karty sportowej

  • Możliwość awansu w strukturach firmy, lub nabycie nowych umiejętności zawodowych

  • Szkolenia autoryzacyjne

Oferta nieaktualna