Praca - Projektant instalacji elektrycznych

szukaj
Oferta z dnia: 25 czerwiec 2024
poleć znajomemu
ELEKTROBUDOWA Sp. z o.o.
Projektant instalacji elektrycznych
miejsce pracy: Konin/wielkopolskie
Zakres obowiązków:

  • Tworzenie projektów elektrycznych i aktualizację dokumentacji technicznej.

  • Udział w kompleksowych projektach elektrycznych.

  • Analizę i przygotowanie części technicznej ofert.

  • Współpracę z biurami projektowymi i klientami przy wdrażaniu projektów.

  • Dostarczanie standardów projektowych.

  • Uczestnictwo w szkoleniach o aparaturze elektrycznej.

  • Doradztwo w wyborze urządzeń do projektów.

Wymagania:

  • Wyższego wykształcenia technicznego w dziedzinie energetyki/elektrotechniki lub studiowania w tych kierunkach.

  • Znajomości MS Office i AutoCad.

  • Prawa jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Znajomość angielskiego.

  • Umiejętność obsługi Eplan, SeeEE.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • Umowę o pracę w rozwijającej się firmie.

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje.

  • Możliwość awansu.

  • Pakiet świadczeń socjalnych, w tym opieka medyczna i ubezpieczenie życiowe.