Praca - Drukarz / Operator Maszyn Drukarskich

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2401356
szukaj
Oferta z dnia: 25 czerwiec 2024
poleć znajomemu
Dato Personaldienstleistungen GmbH
Drukarz / Operator Maszyn Drukarskich
miejsce pracy: Pforzheim/Zagranica
Zakres obowiązków:

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa i regulacja różnych maszyn drukarskich (sklejarki, składarki kartonów, maszyny offsetowe lub do druku cyfrowego.

  • Przygotowywanie maszyn do produkcji, w tym ustawianie form drukarskich i kontrola materiałów eksploatacyjnych

  • Praca w systemie 3- zmianowym

Wymagania:
Wymagania pracodawcy:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn drukarskich offsetowych lub fleksograficznych

  • Znajomość procesu druku oraz jego technologii

  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych

  • Zdolność do pracy w zespole oraz komunikatywność

  • Dokładność, skrupulatność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Zatrudnienie na warunkach niemieckich (Niemiecki pracodawca)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 16,00 EUR brutto / godzinę

  • Darmowe zakwaterowanie

  • Wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Oferta nieaktualna