Praca - Specjalista / Specjalistka ds. BHP

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2401340
szukaj
Oferta z dnia: 25 czerwiec 2024
poleć znajomemu
SBM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
Specjalista / Specjalistka ds. BHP
miejsce pracy: Stargard/zachodniopomorskie
Zakres obowiązków:
Zakres zadań:

  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w tym pełnienie roli Koordynatora ds. BHP na wybranych kontraktach prowadzonych przez firmę,

  • Inicjowanie i prowadzenie na terenie oddziału różnych form edukacji BHP oraz ergonomii pracy,

  • Prowadzenie wstępnych szkoleń BHP dla pracowników i podwykonawców,

  • Opracowywanie procedur, regulaminów i instrukcji w zakresie BHP dla wybranych kontraktów,

  • Aktualizowanie ocen ryzyka zawodowego dla wybranych grup stanowisk,

  • Prowadzenie postępowań powypadkowych, jeśli wystąpią,

  • Doradztwo w zakresie stosowania przepisów, zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania:
Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego warunkiem koniecznym

  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń BHP

  • Praktyczna znajomość przepisów BHP i prawa pracy

  • Komunikatywność, asertywność, umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej

  • Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny ze względu na korzystanie z auta służbowego

  • Gotowość do wyjazdów służbowych kilka razy w miesiącu.

Mile widziane:

  • Uprawnienia inspektora PPOŻ.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia,

  • Pakiet świadczeń dodatkowych obejmujący m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wyprawki szkolnej i wakacji dzieci, możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej Medicover, karty Multisport oraz grupowego ubezpieczenia na życie,

  • Wysokiej jakości narzędzia pracy,

  • Realną możliwość podnoszenia swoich kompetencji i kwalifikacji poprzez szkolenia i kursy,

  • Pracę w zespole ciekawych i sympatycznych ludzi o dużym doświadczeniu.