Praca - Pracownik lakierni

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2401317
szukaj
Oferta z dnia: 25 czerwiec 2024
poleć znajomemu
Electrolux Poland Sp. z o.o.
Pracownik lakierni
miejsce pracy: Zabrze/śląskie
Zakres obowiązków:
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wieszanie komponentów na zawieszkach linii lakierniczej

  • odbiór jakościowy komponentów lakierowanych zgodnie z instrukcją

  • naprawa wad lakierniczych na detalach malowanych

  • inne prace związane z pracą w dziale Technologii zlecone przez przełożonego

Wymagania:
OCZEKUJEMY:

  • zdolności manualnych i precyzji w wykonywanych czynnościach,

  • umiejętności widzenia przestrzennego,

  • otwartości i umiejętności pracy w zespole,

  • dyspozycyjności.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy produkcyjnej,

  • znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych (suwmiarka, kątomierz).

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
OFERUJEMY:

  • pracę od zaraz i stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w Electrolux,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • comiesięczną premię produkcyjno-frekwencyjną,

  • świadczenia z ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, świadczenia i/lub paczki świąteczne),

  • koszyk benefitów (prywatna opieka medyczna LuxMed lub dostęp do platformy WORKSMILE), Karta MultiSport,

  • dofinansowanie do posiłków, przekąsek i napojów znajdujących się w automatach na terenie zakładu,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • pakiet szkoleniowy i wdrożeniowy,

  • pracę w systemie 2-zmianowym.