Praca - Inżynier procesów przemysłowych

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2401154
szukaj
Oferta z dnia: 22 czerwiec 2024
poleć znajomemu
Polska Ceramika Ogniotrwała „Żarów” Sp. z o.o.
Inżynier procesów przemysłowych
miejsce pracy: Żarów/dolnośląskie
Zakres obowiązków:
Twoje zadania:

  • Opieka nad stanem technicznym pieców i suszarek przemysłowych.

  • Nadzór nad procesami wypalania i suszenia.

  • Udział w inicjatywach polepszania wydajności.

  • Analiza problemów i działania naprawcze.

  • Zarządzanie dokumentacją i instrukcjami urządzeń.

  • Planowanie modernizacji i współpraca z zespołem projektowym.

  • Projektowanie prostych systemów technicznych.

  • Współdziałanie w przygotowaniu umów i nadzór nad ich realizacją.

Wymagania:
Co oczekujemy:

  • Wyższe wykształcenie techniczne.

  • Doświadczenie w utrzymaniu ruchu.

  • Znajomość branży gazowej/energetycznej.

  • Doświadczenie w optymalizacji procesów.

  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną.

  • Znajomość CAD, np. Solid Edge, Inventor.

  • Angielski.

  • Uprawnienia G2, G3.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę, pomoc w rozwoju.

  • Umowa o pracę, stałą pensję i premie.

  • Dofiansowanie do posiłków,

  • Opiekę zdrowotną, kartę Multisport.

  • Płatne szkolenia, ubezpieczenie, dodatki pozapłacowe.