Praca - Specjalista ds. Serwisu Smarowniczego

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2401150
szukaj
Oferta z dnia: 22 czerwiec 2024
poleć znajomemu
ECOL Sp. z o.o.
Specjalista ds. Serwisu Smarowniczego
miejsce pracy: Rybnik/śląskie
Zakres obowiązków:
Dołączając do zespołu będziesz odpowiedzialny za:

  • bieżące monitorowanie pracy i stanu technicznego urządzeń wykorzystywanych w danej działalności,

  • rozwiązywanie problemów technicznych w sytuacjach awaryjnych,

  • analiza przyczyn awarii i podejmowanie środków zapobiegawczych,

  • planowanie konserwacji, przeglądów maszyn i urządzeń,

  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie remontu serwisowanego parku maszynowego,

  • współpraca z dostawcami w czasie uruchamiania i odbioru maszyn i urządzeń,

  • inicjowanie rozwiązań poprawiających niezawodność pracy urządzeń,

  • inicjowanie usprawnień procesu produkcji, udział w realizacji projektów inwestycyjnych i modernizacyjnych,

  • planowanie zakupu środków smarnych i części zamiennych /planowanie zużycia środków smarnych i części zamiennych,

  • zarządzanie dokumentacją techniczną,

  • szkolenie pracowników w zakresie diagnostyki i naprawy maszyn i urządzeń,

  • utrzymanie ciągłości pracy maszyn i innych urządzeń produkcyjnych,

  • odpowiedzialność za prace związane z instalacją, utrzymaniem ruchu, okresowe przeglądy oraz serwis maszyn,

  • przygotowywanie programów szkoleniowych i prowadzenie wykładów z tematyki smarowniczej,

  • sporządzanie raportów, zapotrzebowań i planów inwestycyjnych,

  • poszerzanie wiedzy o nowych technologiach w zakresie smarowania, poprzez udział w konferencjach branżowych krajowych i zagranicznych.

Wymagania:
Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki (mechanika i budowa maszyn, chemia, energetyka),

  • znajomość języka angielskiego w stopniu min. średniozaawansowanym,

  • prawo jazdy kat. B,

  • gotowość do pracy w delegacji,

  • zaangażowanie w realizację celów oraz współpraca w zespole.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,

  • premie i nagrody,

  • wsparcie doświadczonego pracownika na etapie szkolenia wstępnego,

  • finansowane przez nas ubezpieczenie NNW oraz dobrowolne ubezpieczenie na życie,

  • prywatną opiekę medyczną realizowaną przez PZU obejmującą m.in. korzystanie z profilaktycznych badań krwi badań z zakresu EKG, RTG, USG, TK, NMR zabiegów ambulatoryjnych, szczepień przeciwko grypie sezonowej, wizyt bez skierowania do 30 lekarzy specjalistów,

  • dostęp do pracowniczego programu emerytalnego,

  • kartę MultiSport,

  • podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia,

  • bogaty pakiet socjalny: premie świąteczne, nieoprocentowane pożyczki, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży.