Praca - Asystent Projektanta

szukaj
Oferta z dnia: 22 czerwiec 2024
poleć znajomemu
INSTYTUT AUTOMATYKI SYSTEMÓW ENERGETYCZNYCH Sp. z o.o.
Asystent Projektanta
miejsce pracy: Wrocław, Śródmieście/dolnośląskie
Zakres obowiązków:

  • Współudział w projektowaniu i opracowywaniu dokumentacji projektowej na etapach: koncepcji, projektu budowlanego i projektu wykonawczego

  • Tworzenie schematów elektrycznych jednokreskowych i wielokreskowych

  • Tworzenie rysunków montażowych dla projektowanych szaf rozdzielczych i urządzeń

  • Tworzenie planów instalacji elektrycznej, dobór kabli, obliczenia techniczne

  • Sporządzanie specyfikacji technicznych oraz kosztorysów na potrzeby postępowań przetargowych

  • Udział w uzgodnieniach i spotkaniach koordynacyjnych

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (elektrotechnika, elektryka) – warunek konieczny

  • Znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie (AutoCAD)

  • Mile widziana znajomość EPLAN

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Chęć współpracy w zespołach projektowych

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z wieloletnią tradycją

  • Możliwość odbycia praktyk zawodowych w celu uzyskania uprawnień zawodowych

  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, pakiet medyczny, możliwość ubezpieczenia grupowego)

  • Rozwój  zawodowy i osobisty poprzez udział w szkoleniach i konferencjach

  • Niezbędne narzędzia do pracy