Praca - Młodszy Inżynier procesu ds. optymalizacji

szukaj
Oferta z dnia: 22 czerwiec 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Młodszy Inżynier procesu ds. optymalizacji
miejsce pracy: Brodnica/kujawsko-pomorskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 13019
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Udział we wdrażaniu na rynek nowych produktów, testowanie alternatywnych materiałów, definiowanie procesów produkcyjnych poprzez przygotowywanie, prowadzenie prób technologicznych
  • Przygotowywanie, aktualizacja dokumentacji technologicznej wraz ze wsparciem merytorycznym dla Operatorów produkcji
  • Nadzorowanie, optymalizacja oraz ciągłe doskonalenie procesu produkcji pod względem czasu wytworzenia, kosztów, jakości i wydajności przy użyciu narzędzi Lean Manufacturing
  • Szukanie możliwości automatyzacji, robotyzacji procesów produkcyjnych, rekomendowanie usprawnień w obszarze przetwórstwa tworzyw sztucznych, konfekcji, pakowania wyrobów
  • Udział w transformacji cyfrowej Industry 4.0 poprzez zbieranie i analizę danych procesowo-maszynowych
  • Gwarantowanie jakości produktów i procesów; udział w analizie reklamacji klienta wew./zewn.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, inżynieria produkcji, automatyka i robotyka, przetwórstwo tworzyw sztucznych)
  • Znajomość zagadnień przetwórstwa tworzyw sztucznych, automatyzacji obszaru produkcji, narzędzi Lean Manufacturing, Industry 4.0
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie procesów produkcyjnych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (m.in. MS Office)

Oferta:

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą
  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez współpracę z profesjonalną kadrą menedżerską
  • Możliwość uczestniczenia w interesujących, międzynarodowych projektach
  • Elastyczny czas pracy
  • Dostęp do świadczeń z ZFŚS
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie
  • Dofinansowanie do zajęć fitness oraz siłowni
  • Dostęp do szkoleń

Oferta dotyczy pracy stałej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Co możesz zyskać pracując w CEMEX?

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznej organizacji,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Samochód służbowy do użytku prywatnego,

  • Terminową wypłatę wynagrodzenia, która składa się na podstawę zasadniczą oraz premię półroczną uzależnioną od wyników,

  • Rozbudowany pakiet benefitów m.in.:

    • Prywatna opieka medyczna LuxMed dla Ciebie i Twojej rodziny,

    • Dofinansowanie do karty sportowej Fit Profit oraz możliwość uczestnictwa w Pracowniczych Klubach Sportowych,

    • Dostęp do platformy My Benefit, która co roku zasilana jest środkami pieniężnymi przez Pracodawcę i na której możesz robić zakupy w preferencyjnych cenach;

    • Dodatkowy dzień wolny z okazji Barbórki,

    • Dofinansowanie do okularów,

  • Dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju i zdobywania doświadczenia od liderów z branży,

  • Pracę w ambitnym i twórczym zespole, gdzie liczy się wzajemny szacunek i dobra atmosfera,

  • Pracę w miejscu dbającym o bezpieczeństwo i zdrowie każdego pracownika – BHP to nasz priorytet!