Praca - Pracownik linii produkcyjnej

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2401119
szukaj
Oferta z dnia: 22 czerwiec 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Pracownik linii produkcyjnej
miejsce pracy: Tychy/śląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 10872
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Prace związane z montażem dachów do samochodów typu cabriolet
  • Wsparcie produkcji
  • Kontrola jakości

Wymagania:

  • Zdolności manualne
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmian
  • Dokładność oraz sumienność

Oferta:

  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 4800 zł brutto
  • Rozbudowany system premiowy (premia frekwencyjna, jakościowa)
  • Dodatek wakacyjny, świąteczny
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Biuro: BĘDZIN

Ul. Sielecka 63, 42-500 Będzin

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość rozwoju kompetencji oraz kariery zawodowej u lidera branży silników przemysłowych i agregatów prądotwórczych,

  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, tel. Komórkowy, auto służbowe,

  • Spotkania integracyjne, szkolenia,

  • Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego,

  • Szeroki pakiet socjalny - opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz oszczędnościowy, karta lunchowa etc.

  • Dodatkowe benefity w ramach ZFŚS: wczasy pod gruszą, kartę Multisport, wsparcie w losowych sytuacjach etc.