Praca - Pracownik Sanitacji Linii

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2400916
szukaj
Oferta z dnia: 20 czerwiec 2024
poleć znajomemu
Dijo Baking Sp. z o.o.
Pracownik Sanitacji Linii
miejsce pracy: Wrocław/dolnośląskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska:

  • Sanitacja linii i obszaru około linii produkcyjnej zgodnie z instrukcjami

  • Obsługa urządzeń pianujących, myjek ciśnieniowych oraz mycie ręczne maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Realizacja zadań sanitarnych zgodnie z harmonogramami

Wymagania:
Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane

  • Staranność i sumienność wykonywanych zadań

  • Gotowość do pracy w godzinach nocnych

  • Książeczka sanepidowska – mile widziana

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie z branży spożywczej

  • Stałe wynagrodzenie podstawowe i motywujący system premiowy

  • Pakiet benefitów: dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Luxmed, ubezpieczenie grupowe na życie Open Life

  • Program Poleceń Pracowniczych

  • Praca w godzinach nocnych (22:00-08:00 i 20:00-06:00)

  • Zaplecze socjalne

  • Imprezy integracyjne

  • Pożyczki na preferencyjnych warunkach