Praca - Technik Automatyki Przemysłowej

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2400913
szukaj
Oferta z dnia: 20 czerwiec 2024
poleć znajomemu
Gedeon Richter Polska Sp. z o.o.
Technik Automatyki Przemysłowej
miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków:

  • Konserwacja i naprawa systemów automatyzacji.

  • Rozpoczynanie pracy maszyn i linii produkcyjnych.

  • Kooperacja z dostawcami przy serwisach i inwestycjach.

  • Zarządzanie zleceniami w systemie wsparcia.

  • Selekcja i zamawianie komponentów.

  • Tworzenie procedur przeglądów.

Wymagania:
Nasze wymagania:

  • Wykształcenie w obszarze automatyki/robotyki.

  • Znajomość angielskiego (z umiejętnością czytania dokumentacji).

  • Czytanie schematów technicznych.

  • Uprawnienia eksploatacyjne SEP do 1 kV.

  • Samodzielność, praca zespołowa, zdolności analityczne.

  • Min. 1 rok doświadczenia w dziale technicznym.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
To oferujemy:

  • Umowę o pracę w firmie farmaceutycznej.

  • Premie półroczne i bonusy.

  • Benefity: opieka zdrowotna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie.

  • Rozwój: szkolenia zawodowe i językowe.

  • Dodatkowe świadczenia (np. dopłaty do komunikacji, działalność kulturalna).