Praca - Pracownik Produkcji / Pakowacz

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2400912
szukaj
Oferta z dnia: 20 czerwiec 2024
poleć znajomemu
Przedsiębiorstwo Alplast Sp. z o.o. Sp. k.
Pracownik Produkcji / Pakowacz
miejsce pracy: Bydgoszcz/kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

Poszukujemy pracownika na stanowisko śrutowania i pakowania grzejników.

W zakresie obowiązków jest:

  • pakowanie grzejników,

  • montowanie i zalewanie grzejników wodą lub glikolem,

  • przygotowanie wyrobów do wysyłki,

  • inne prace magazynowe,

Zatrudnienie na pełnym etacie. Praca generalnie jednozmianowa. Okazjonalnie mogą być dwie zmiany.

Wymagania:
Wymagania

  • umiejętność współpracy w grupie,

  • umiejętność organizowania sobie pracy,

  • rzetelność,

  • zaangażowanie.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • wynagrodzenie w zakresie od 4800 do 5800 zł,

  • górna granica zleżeć będzie od zaangażowania i umiejętności organizacyjnych,

  • możliwość awansowania i zwiększenia wynagrodzenia.