Praca - Serwisant

szukaj
Oferta z dnia: 20 czerwiec 2024
poleć znajomemu
Kolbud Sp. z o.o.
Serwisant
miejsce pracy: Katowice, region pracy - województwo śląskie/śląskie
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków:

  • przegląd, konserwacja, naprawa funkcjonujących urządzeń (bramy, drzwi, systemy przeładunkowe),

  • prowadzenie dokumentacji związanej z realizowanymi obowiązkami,

  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych,

  • wsparcie techniczne użytkowników końcowych.

Wymagania:
Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B (samochód służbowy na wyłączność),

  • doświadczenie branżowe w bramach przemysłowych

  • doświadczenie w pracach elektrycznych, mechanicznych i ślusarskich,

  • chęć do nauki i podejmowania nowych wyzwań,

  • dyspozycyjność z uwagi na pracę w terenie,

  • wysoka kultura osobista,

  • samodzielność i umiejętność realizacji zgodnie z planem/harmonogramem.

  • Mile widziane: uprawnienia SEP do 1 KV (eksploatacyjne).

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju, zdobywania doświadczenia i awansu zawodowego,

  • stworzona specjalnie dla Pracownika ścieżka rozwoju zawodowego,

  • profesjonalne wdrożenie techniczne oraz produktowe,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz zdobywania uprawnień zawodowych,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i motywacyjny system premiowania,

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód, telefon, zestawy profesjonalnych narzędzi, itp.).