Praca - Starszy CNC Operator Ustawiacz

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2400897
szukaj
Oferta z dnia: 20 czerwiec 2024
poleć znajomemu
Stryker
Starszy CNC Operator Ustawiacz
miejsce pracy: Skawina/małopolskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. R519545
Zakres obowiązków:
Technologie, których używamy

  • Obróbka ubytkowa CNC - Frezarki, Szlifierki,Tokarki typu szwajcarskiego

  • Obróbka wykańczająca i powierzchniowa  – elektropolerowanie, anodyzowanie, obróbka wibrościerna, czyszczenie, odtłuszczanie, pasywacja, piaskowanie, gratowanie, polerowanie mechaniczne, gięcie, znakowanie / grawerowanie laserowe

  • Pakowanie w pomieszczeniach czystych i pomieszczeniach sterylnych

Zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn CNC z pulpitu sterowniczego

  • Przezbrojenia maszyn CNC

  • Wsparcie przy nowych wdrożeniach

  • Zgłaszanie sugestii i wdrożenia usprawnień

  • Załadunek / rozładunek materiałów i produktów

  • Kontrola pomiarowa / dokumentacja procesowa

  • Wsparcie przy optymalizacji bieżących procesów

  • Usuwanie niezgodności / rozwiązywanie problemów

  • Dbałość o realizację założonych planów i wskaźników.

  • Dbałość o utrzymanie standardów zarządzania wizualnego i standardów procesowych

Wymagania:
Oczekiwania

  • Samodzielne usuwanie drobnych awarii w maszynach CNC

  • Ogólna wiedza i doświadczanie z zakresu obróbki skrawaniem

  • Samodzielne przezbrajanie oraz ustawianie maszyn CNC min 2 lata

  • Kilkuletni staż pracy z maszynami CNC w zakresie obróbki metali i stopów

  • Umiejętność  czytania rysunków technicznych i umiejętność pracy z narzędziami pomiarowymi

  • Znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Mile widziane

  • Wykształcenie średnie

  • Ukończone specjalistyczne szkolenia z zakresu obsługi maszyn CNC

  • Doświadczenie w pracy w branży medycznej, motoryzacyjnej lub lotniczej

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
OFERUJEMY

  • szkolenia mające na celu podniesienie kwalifikacji

  • umowę o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia

  • godziny pracy zgodne ze stałym dwuzmianowym grafikiem

  • prywatną opiekę medyczną