Praca - Projektant

szukaj
Oferta z dnia: 20 czerwiec 2024
poleć znajomemu
ELHAND TRANSFORMATORY Sp. z o.o.
Projektant
miejsce pracy: Lubliniec, ul. Klonowa 60/śląskie
Zakres obowiązków:
Masz techniczną wiedzę, potrafisz myśleć poza schematami, proponować śmiałe i efektywne rozwiązania? Do tego myślisz analitycznie, lubisz rozwiązywać problemy i mówisz po angielsku? Dołącz do DZIAŁU PROJEKTOWEGO i twórz, a nie odtwarzaj

Jakie zadania mamy dla Ciebie?

  • analiza zapytań ofertowych pod kątem technicznym i wsparcie Działu Handlowego,

  • poszukiwanie nowych zastosowań i rozwiązań naszych produktów,

  • projektowanie dławików i transformatorów,

  • wykonywanie obliczeń elektromagnetycznych i termicznych.

Wymagania:
Po czym poznasz, że pasujesz?

  • jesteś twórczy/a i lubisz indywidualne podejście do problemu - u nas każdy projekt jej inny,

  • planujesz z wyprzedzeniem i potrafisz przewidzieć, co się może wydarzyć,

  • lubisz obserwować zjawiska, potrafisz łączyć kropki i jesteś decyzyjny/a,

  • masz gotowość do nauki, łatwość adaptacji i chęć pracy w zespole.

Nie masz doświadczenia?

  • spokojnie. Pomożemy Ci je zdobyć. Damy Ci wsparcie i pomoc. Liczy się Twoje zaangażowanie.

Dlaczego warto?

  • będziesz mieć możliwość pracy nad innowacyjnymi projektami, które wyznaczają nowe standardy w naszej branży.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Ciekawą, odpowiedzialną pracę w międzynarodowym zespole

  • Atmosferę w pracy opartą na współpracy i zaangażowaniu

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Benefity

  • Prywatna opieka medyczna – TU Zdrowie

  • PPK

  • Ubezpieczenie grupowe PZU

  • MultiSport

  • Świadczenia z ZFŚS

  • Dopłata do wypoczynku

  • Mikołajkowe

  • Owoce