Praca - Pracownik Produkcji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2400713
szukaj
Oferta z dnia: 19 czerwiec 2024
poleć znajomemu
Elis Textile Service Sp. z o.o.
Pracownik Produkcji
miejsce pracy: Wiązowna/mazowieckie
Zakres obowiązków:

Możliwy wspólny dojazd do pracy z naszymi pracownikami z miejscowości Karczew, Józefów, Otwock

Zadania

  • Sortowanie, pranie, suszenie i składanie odzieży,

  • Ustawianie wózków z wypraną i spakowaną odzieżą w miejscach do tego przeznaczonych,

  • Skanowanie odzieży oraz drukowanie dowodów przeprowadzonych operacji,

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z ilością i jakością odzieży, ewidencjonowanie wszelkich zmian związanych z wymianą odzieży, przeróbką, zmianą oznakowania itp.

Wymagania:
Oczekujemy

  • Poszukujemy osób, które są gotowe pracować zmianowo (2 zmiany),

  • Są gotowe do nauki i zdobywania nowych doświadczeń,

  • Mile widziane: podstawowa znajomość obsługi komputera.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie, która jest 25 lat na rynku,

  • Solidne wdrożenie oraz wsparcie,

  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego i poznania procesów produkcji,

  • Dobre warunki w miejscu pracy (stała temperatura, brak uciążliwego hałasu, kawa, herbata i owoce),

  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet socjalny (dofinansowanie do wakacji, karty przedpłacone, bony na święta, paczki dla dzieci), możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia,

  • Dofinansowanie do pakietu sportowego,

  • Możliwość dołączenia do inicjatyw firmowych: bieg charytatywny, wolontariat, działania na rzecz zrównoważonego rozwoju, świętowanie dnia doceniania pracownika.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • Swobodna atmosfera pracy

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych

  • Ogólnodostępny parking dla pracowników

  • Work-life balance

  • Ekspres do kawy i dobre wyposażenie socjalne

  • Umowa o pracę i przejrzyste warunki wynagrodzenia