Praca - Starszy Projektant UI/UX do aplikacji bankowych

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2400702
szukaj
Oferta z dnia: 19 czerwiec 2024
poleć znajomemu
Praca.pl
Starszy Projektant UI/UX do aplikacji bankowych
miejsce pracy: Wrocław/dolnośląskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • Projektowanie UI/UX dla aplikacji mobilnej

  • Rozwój usług zgodnie z wizją bankowej

  • Wprowadzanie rozwiązań poprawiających doświadczenie użytkownika

  • Analiza i wdrożenie wyników badań UX

  • Prowadzenie warsztatów i spotkań branżowych

  • Współpraca z develop. i dostawcami zewnętrznymi

Wymagania:
Wymagania:

  • 3+ lata doświadczenia w UX/UI (portfolio)

  • Biegła znaj. narzędzi projektowych

  • Doświadczenie w projekt. aplikacji mobilnych

  • Umiejętności komunik. i negocjacyjne

  • Wiedza z przecięcia designu, biznesu, UX

  • Znajomość zasad UI/UX

  • Doświadczenie warsztatowe (plus)

  • Komunikatywny angielski i polski (native)

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Projekt 1,5 roku, opcja przedłużenia

  • Elastyczna forma współpracy

  • Praca hybrydowa - 2 dni w biurze/miesiąc

  • Brak kodeksu ubioru, wsparcie różnorodności

  • Komfortowe biuro z strefą relaksu