Praca - Konsultant SAP FI

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2400699
szukaj
Oferta z dnia: 19 czerwiec 2024
poleć znajomemu
Praca.pl Sp. z o.o.
Konsultant SAP FI
miejsce pracy: Wrocław/dolnośląskie
Zakres obowiązków:

  • Praktyczna znajomość SAP, w tym bezpośrednie konfigurowanie modułu FI: Księga Główna, Księgi Należności i Zobowiązań, Ewidencja Aktywów, funkcjonalności zamykania okresów, funkcjonalności skarbowości, Koszty Elementów, Kosztów Centrum, Wewnętrzne zlecenia itp.

Wymagania:
Wymagania:

  • Dobre zrozumienie procesów finansowych;

  • Doświadczenie jako konsultant funkcjonalny oraz w projektach wdrożeniowych/migracji systemów;

  • Umiejętność analitycznego i kreatywnego rozwiązywania problemów;

  • Doświadczenie z ERP i S/4HANA;

  • Znajomość metodologii Agile/Activate;

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne z klientami i w zespole;

  • Angielski (co najmniej średnio zaawansowany).

Mile widziane:

  • Szerokie doświadczenie w migracji danych, zwłaszcza dla SAP;

  • Wiedza o strategiach i narzędziach migracji danych SAP, np. Migration Cockpit/Object Modeler;

  • Dobra znajomość funkcjonalności FI-AA/RE-FX.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Pracodawca oferuje:

  • Młody i przyjazny zespół;

  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę;

  • Imprezy firmowe i integracyjne;

  • Pakiet benefitów (herbata, kawa, płatne zajęcia sportowe, ubezpieczenie zdrowotne itp.);

  • Kursy językowe.