Praca - Kierownik Wytwórni Mieszanek Mineralno-Asfaltowych

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2400644
szukaj
Oferta z dnia: 18 czerwiec 2024
poleć znajomemu
KOBYLARNIA S.A.
Kierownik Wytwórni Mieszanek Mineralno-Asfaltowych
miejsce pracy: Kielce/świętokrzyskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • kierowanie procesem produkcji mieszanek mineralno-asfaltowych (dalej zwanych MMA)

  • kierowanie zespołem obsługującym wytwórnię MMA

  • koordynacja procesów przygotowania produkcji MMA: uwarunkowania środowiskowe, instalacja wytwórni mas bitumicznych, przygotowanie placów składowych, itd.

  • prowadzenie procesu uzgodnień, optymalizacji i akceptacji w zakresie recept MMA

  • wybór dostawców materiałów do produkcji MMA

  • organizacja, koordynacja i obsługa łańcuchów dostaw materiałów

  • organizacja transportu mieszanek MMA na budowę

  • nadzór nad konserwacją, diagnostyką oraz serwisem i naprawami wytwórni MMA

  • prowadzenie rozliczeń produkcyjnych MMA, raportowanie w systemach informatycznych

  • współpraca z działem brygad bitumicznych (rozkładanie MMA)

  • koordynacja procesów obsługi laboratoryjnej badań MMA i nadzór nad jakością produkcji

Wymagania:
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe

  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość zagadnień technicznych związanych z obsługą produkcji mas bitumicznych

  • umiejętność posługiwania się narzędziami informatycznymi do analizy danych

  • umiejętność obsługi oprogramowania analitycznego i inżynierskiego

  • prawo jazdy kat. B, samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunek związany drogownictwem

  • znajomość zagadnień produkcji MMA

  • umiejętność obsługi wytwórni mas bitumicznych

  • znajomość języka angielskiego

  • znajomość specyfiki funkcjonowania firmy budowlanej (budownictwo drogowe)

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy