Praca - Specjalista ds. automatyki przemysłowej

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2400420
szukaj
Oferta z dnia: 15 czerwiec 2024
poleć znajomemu
Gedeon Richter Polska Sp. z o.o.
Specjalista ds. automatyki przemysłowej
miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków:

  • Utrzymanie w sprawności technicznej (naprawy i przeglądy) układów automatyki maszyn, urządzeń oraz instalacji

  • Uczestniczenie w uruchamianiu nowych maszyn i linii produkcyjnych

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie konserwacji i napraw, oraz przy realizacji nowych projektów inwestycyjnych

  • Obsługa zleceń naprawczych i przeglądowych w systemie informatycznym wsparcia utrzymania ruchu

  • Dobór i zamawianie materiałów niezbędnych do realizacji zleceń

  • Opracowywanie instrukcji przeglądowych

Wymagania:
Nasze wymagania:

  • Wykształcenie techniczne o specjalizacji: automatyka, robotyka lub pokrewne

  • Znajomość języka angielskiego – poziom komunikatywny, umiejętność czytania dokumentacji technicznej w języku angielskim

  • Umiejętność czytania schematów technologicznych, elektrycznych i pneumatycznych,

  • Ważne uprawnienia eksploatacyjne SEP dla urządzeń elektrycznych do 1 kV,

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, umiejętność pracy w zespole, zdolności analityczne, otwartość na rozwój zawodowy

  • Przynajmniej 1-roczne doświadczenie zawodowe w zapleczu technicznym

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
To oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży farmaceutycznej,

  • premie półroczne zależne od realizacji indywidualnych celów biznesowych,

  • dbałość o Twoje zdrowie i kondycję: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie,

  • ciekawą pracę i ciągły rozwój: szkolenia zawodowe, językowe oraz interpersonalne

  • owocowe poniedziałki,

  • program rekomendacji pracowników,

  • dodatkowe świadczenia socjalne, jak dopłata do biletów miesięcznych komunikacji publicznej, wczasy pod gruszą, bilety na imprezy kulturalne, artystyczne lub rozrywkowe itp.