Praca - Pracownik techniczny

szukaj
Oferta z dnia: 14 czerwiec 2024
poleć znajomemu
Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum
Pracownik techniczny
miejsce pracy: Kraków/małopolskie
Zakres obowiązków:
Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie techniczne;

  • umiejętność rozwiązywania problemów z zakresu mechaniki, elektryki, pneumatyki, automatyki;

  • uprawnienia SEP do 1kV

  • znajomość programów: PE6 i miernika MPI 507 będzie dodatkowym atutem.

Dodatkowe oczekiwania względem kandydata:

  • umiejętność pracy zespołowej oraz samodzielnej;

  • dobra organizacja pracy własnej;

  • inicjatywa, zaangażowanie, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;

  • zainteresowanie podnoszeniem kwalifikacji zawodowych oraz uczestnictwem
    w szkoleniach;

  • dyspozycyjności;

  • solidność, uczciwość i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków.

Wymagania:

  • wykonywanie bieżących napraw sprzętu;

  • diagnozowanie usterek i wdrażanie działań zapobiegawczych;

  • udział w planowaniu przeglądów i konserwacji-realizacja zgodnie z harmonogramem;

  • wdrażanie nowych rozwiązań technicznych i modyfikacji;

  • odpowiedzialność za stałą gotowość maszyn i urządzeń elektrycznych;

  • podejmowanie stosownych zgodnych z procedurami działań w sytuacjach awaryjnych;

  • przestrzeganie zasad BHP.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Warunki zatrudnienia:

  • umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;

  • równoważny system pracy zgodny z harmonogramem;

  • dodatkowe wynagrodzenie roczne, dodatek stażowy;

  • świadczenia w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych (m.in. Karta Multisport, pakiety medyczne, ubezpieczenie grupowe).

Oferta nieaktualna