Praca - Inżynier utrzymania ruchu

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2400202
szukaj
Oferta z dnia: 14 czerwiec 2024
poleć znajomemu
Polska Ceramika Ogniotrwała „Żarów” Sp. z o.o.
Inżynier utrzymania ruchu
miejsce pracy: Żarów/dolnośląskie
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków:

  • Bezpośredni nadzór nad stanem technicznym pieców gazowych i suszarni przemysłowych.

  • Nadzór nad przebiegiem procesu wypału i suszenia produktów.

  • Aktywny udział w projektach ciągłego doskonalenia i zwiększania efektywności energetycznej

  • Analizowanie przyczyn i skutków awarii, nadzór nad realizacją działań korygujących

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną, nad instrukcjami obsługi maszyn, urządzeń.

  • Określanie zakresu prac i wytycznych dla modernizacji/inwestycji, współpraca z Projektantami i Wykonawcami i opiniowanie dokumentacji technicznej (projektowej i powykonawczej).

  • Projektowanie prostych urządzeń i instalacji technologicznych.

  • Współpraca w przygotowywaniu umów, kontraktów, porozumień związanych z działalnością

  • Inwestycyjną i remontową oraz kontrola ich realizacji.

Wymagania:
Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, mechaniczno-energetyczne).

  • Doświadczenie w obszarach utrzymania ruchu.

  • Doświadczenie lub znajomość zagadnień branży gazowej i ciepłowniczej.

  • Doświadczenie w doskonaleniu procesów produkcyjnych.

  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej.

  • Znajomość programów CAD (mile widziana znajomość programów solid Edge, Inventor).

  • Znajomość języka angielskiego.

  • Uprawnienia G2 i G3.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Zapewniamy:

  • Pracę w partnerskiej atmosferze- nie jesteśmy korporacją.

  • Wsparcie w zdobywaniu nowych doświadczeń zawodowych.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Wynagrodzenie stałe plus premia.

  • Dofinansowanie do posiłków.

  • Opieka medyczna.

  • Program sportowy Multisport.

  • Szkolenia i kursy na koszt pracodawcy.

  • Ubezpieczenie grupowe.

  • Benefity pozapłacowe.