Praca - Starszy Mechanik

szukaj
Oferta z dnia: 14 czerwiec 2024
poleć znajomemu
POLPHARMA S.A.
Starszy Mechanik
miejsce pracy: Starogard Gdański/pomorskie
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Prowadzenie prac remontowych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i przepisami BHP, UDT, GMP i p.poż

  • Rejestracja wykonywanych zleceń pracy w systemie informatycznym MAXIMO i EDZ

  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji prac remontowych

  • Przyjmowanie i przekazywanie zmiany zgodnie z przyjętymi ustaleniami

  • Wykonywanie przeglądów, remontów, konserwacji urządzeń zgodnie z opracowanym harmonogramem oraz wynikających z codziennych zgłoszeń zmianowych

  • Dokonywanie analiz przyczyn i skutków prostych awarii oraz określanie sposoby i metod napraw

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne o profilu mechanicznym lub pokrewnym

  • Min.3 letnie doświadczenie pracy w zawodzie

  • Znajomość rysunku technicznego i dokumentacji technicznej (mile widziane)

  • Spawanie w osłonie z gazów obojętnych (mile widziane uprawnienia do jakiegokolwiek spawania)

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach

  • Uprawnienia do kierowania wózkiem elektrycznym (mile widziane)

  • Znajomość programów MS Office (mile widziane)

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie jednozmianowym lub czterobrygadowym

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Karta Multisport

  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych

  • Paczki świąteczne dla dzieci

  • Jeden dodatkowy dzień wolny

  • Program emerytalny