Praca - Specjalista ds. utrzymania sieci

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2400197
szukaj
Oferta z dnia: 14 czerwiec 2024
poleć znajomemu
NetWorkS! sp. z o.o.
Specjalista ds. utrzymania sieci
miejsce pracy: Gryfino/zachodniopomorskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 61/AD/DORiUS/Szczecin/2024
Zakres obowiązków:

Miejsce pracy: powiaty Szczecin, Świnoujście, goleniowski, gryficki, gryfiński, kamieński, kołobrzeski, łobeski, myśliborski, policki, pyrzycki, stargardzki

nr ref: 61/AD/DORiUS/Szczecin/2024

Opis zadań na stanowisku:

  • Utrzymanie elementów sieci radiowej i transmisyjnej w trybie 24/7 na podległym obszarze

  • Zarządzanie firmami zewnętrznymi w zakresie usuwania awarii sieci

  • Odbiory techniczne nowych elementów sieci na wyznaczonym terenie

  • Integracja nowych elementów sieci z istniejącą infrastrukturą

  • Administrowanie i ewidencja technicznych zasobów sieci

  • Zarządzanie magazynem i logistyka części zamiennych

Wymagania:
Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie o profilu technicznym, preferowane: telekomunikacja, elektronika lub pokrewne

  • Mile widziane doświadczenie w utrzymaniu systemów telekomunikacyjnych: BTS/NDB, sieć transmisyjna, siłownie

  • Umiejętność rozwiązywania problemów – samodzielność

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Orientacja na klienta, systematyczność, komunikatywność

  • Dyspozycyjność 24/7 w utrzymywanym obszarze – gotowość do pełnienia dyżurów

  • Prawo jazdy kat. B

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Wybranej osobie oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w stabilnej firmie, która od ponad 10 lat stale obsługuje T-Mobile i Orange, a obecnie także szybko rozwija świadczenie usług dla innych klientów na rynku krajowym i międzynarodowym

  • Dołączenie do doświadczonego zespołu profesjonalistów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami

  • Umowę o pracę

  • Możliwość hybrydowego modelu pracy (zdalnie i stacjonarnie)

  • System premiowy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie

  • Do wyboru: kartę sportową, kulturalną albo świadczenie urlopowe

  • Dzień wolny z okazji urodzin lub imienin

  • Dodatkowe świadczenia socjalne