Praca - Młodszy aparatowy

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2400104
szukaj
Oferta z dnia: 13 czerwiec 2024
poleć znajomemu
POLPHARMA S.A.
Młodszy aparatowy
miejsce pracy: Starogard Gdański/pomorskie
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Wdrażał się w obszarze produkcji na stanowisku młodszego aparatowego by poznać dedykowany obszar produkcji oraz charakterystykę produkcji Substancji Aktywnych

  • Zapoznawał się z systemami komputerowymi związanymi z realizacją produkcji

  • Uczestniczył w procesach rozwiązywania problemów jakościowych i produkcyjnych

  • Rozszerzał wiedzę z zakresu bezpieczeństwa produkcji oraz dobrych praktyk wytwarzania (GMP)

  • Rozwijał umiejętności pracy w zespole multidyscyplinarnym

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie chemiczne

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej (praca w ruchu ciągłym)

  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w obszarze produkcji (będzie dodatkowym atutem)

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Karta Multisport

  • Premia okolicznościowa

  • Paczki świąteczne dla dzieci

  • Jeden dodatkowy dzień wolny

  • Program emerytalny