Praca - Kierownik Projektu

szukaj
Oferta z dnia: 13 czerwiec 2024
poleć znajomemu
VENS sp. z o.o.
Kierownik Projektu
miejsce pracy: Opole/opolskie
Zakres obowiązków:

  • Pełne zarządzanie cyklem życia projektów inwestycyjnych (od pomysłu do finalizacji)

  • Efektywne kierowanie zespołem poprzez ścisłą kontrolę realizacji, jakości i deadlines

  • Analizy wykonalności oraz zarządzanie ryzykiem, zawsze z uwzględnieniem Standardów BHP i ochrony środowiska

  • Kreowanie rozwiązań, opracowywanie dokumentacji projektowej, pozwolenia

  • Utrzymywanie relacji z dostawcami, i kooperacja z zewnętrznymi wykonawcami

  • Strategiczna komunikacja i umacnianie struktury w zespołach projektowych

Wymagania:

  • 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów inżynierskich

  • Techniczne wyższe wykształcenie

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację

  • Praktyczna wiedza w kierowaniu zespołami projektowymi i nieustanna chęć rozwoju

  • Biegłość w narzędziach biurowych, AutoCAD i softach PM

  • Mile widziana znajomość GMP, CQV, PMI, IMPA, PRINCE2, Agile

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • B2B, umowę zlecenie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Kartę Medicover Sport

  • Bezpłatny parking dla samochodów pracowników

  • Elastyczny czas pracy

  • Opiekę konsultanta VENS