Praca - Kierownik / Kierowniczka Oddziału

szukaj
Oferta z dnia: 06 czerwiec 2024
poleć znajomemu
Klient portalu Praca.pl
Kierownik / Kierowniczka Oddziału
miejsce pracy: Kraków/małopolskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za organizację pracy serwisu maszyn

  • Kierowanie podległymi pracownikami

  • Realizacja budżetu sprzedaży serwisu

  • Odpowiedzialność za kontrolę wydatków

  • Dbanie o jakość obsługi klienta i działań mających na celu zwiększenie ilości klientów

Wymagania:
Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie – preferowane techniczne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość rynku części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do maszyn

  • Umiejętności zarządcze i interpersonalne

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • Umowa o pracę

  • System premiowy

  • Szkolenia

  • Narzędzia pracy: auto służbowe, laptop, telefon

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę Multisport