Praca - Asystent projektanta w branży sterowania ruchem kolejowym (srk)

szukaj
Oferta z dnia: 06 czerwiec 2024
poleć znajomemu
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
Asystent projektanta w branży sterowania ruchem kolejowym (srk)
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. WZ/IPD/136/05/24
Zakres obowiązków:
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • weryfikacja, analizy i wsparcie w opiniowaniu opracowań przedprojektowych i projektowych przygotowywanych przez zewnętrznych wykonawców, w tym w ramach prac zespołów opiniowania projektów inwestycyjnych (ZOPI),

  • wsparcie w analizach dotyczących technicznych powiązań projektów inwestycyjnych będących na etapie przygotowawczym i realizacyjnym,

  • udział w opracowywaniu branżowych materiałów koncepcyjnych i projektowych dla nowych lub modernizowanych odcinków sieci linii kolejowych, mających szczególne znaczenie lub funkcję w systemie transportowym,

  • współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi Spółki oraz podmiotami zewnętrznymi w zakresie wdrożenia założeń dla danego zadania inwestycyjnego oraz opiniowanie dokumentacji przetargowej dla tych zadań inwestycyjnych – współpraca przy tworzeniu Opisów Przedmiotu Zamówienia.

Wymagania:
Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe techniczne w specjalności sterowanie ruchem kolejowym lub pokrewnej,

  • co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku asystenta projektanta,

  • wiedza zawodowa poparta praktyką w zakresie systemów ERTMS/ETCS,

  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średnio zaawansowanym,

  • znajomość programu AutoCAD na poziomie zaawansowanym,

  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,

  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,

  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,

  • otwartość na zmianę.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę

  • Ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą

  • Opieka medyczna

  • Pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Karta Multisport