Praca - Technik Serwisu Maszyn

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2399060
szukaj
Oferta z dnia: 06 czerwiec 2024
poleć znajomemu
Praca.pl
Technik Serwisu Maszyn
miejsce pracy: Słupsk/pomorskie
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnej

  • Nadzór oraz serwis techniczny maszyn i urządzeń

  • Udział w uruchamianiu nowego sprzętu i linii

  • Przezbrajanie maszyn produkcyjnych

  • Montaż/demontaż urządzeń dozujących i form maszynowych

  • Rutynowa konserwacja i inspekcje maszyn/urządzeń

  • Techniczne wsparcie dla operatorów, programowanie maszyn

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (np. mechanika)

  • Znajomość mechaniki, elektryki, pneumatyki

  • Umiejętność programowania falowników, odczytu schematów

  • Samodzielność, precyzja, odpowiedzialność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

  • Preferowane uprawnienia SEP

  • Wymagana książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferta:

  • Stabilna praca w renomowanej firmie

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

  • Park maszynowy wysokiej klasy

  • Możliwość rozwoju przez szkolenia

  • System premiowy

  • Umowa o pracę

  • Transport pracowniczy Słupsk

  • Parking dla zespołu

  • Rabaty dla rodzin pracowników

  • Imprezy, benefity, wsparcie przy zmianie miejsca zamieszkania