Praca - Menedżer Jakości SAP / Inżynier Jakości

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2398990
szukaj
Oferta z dnia: 05 czerwiec 2024
poleć znajomemu
Praca.pl Sp. z o.o.
Menedżer Jakości SAP / Inżynier Jakości
miejsce pracy: Wrocław/dolnośląskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska:

  • Rozwój oprogramowania w obszarze SAP (klienci SAP i SAP).

Wymagania:
Wymagania:

  • Doświadczenie w zapewnianiu jakości w SAP, w produkcie i projektach.

  • Mile widziane umiejętności programowania w SAP (JAVA, ABAP).

  • Praca z metodologią Scrum/Agile.

  • Znajomość narzędzi: GTP, BCP/ServiceNOW, Jira, i innych, plus SAP GUI i Fiori.

  • Wiedza o SAP i jego środowisku.

  • Doświadczenie z Continuous Delivery/Integration, zwłaszcza SAP BTP.

  • Tworzenie i sprawdzanie testów aplikacji.

  • Organizacja testów manualnych przez zespół.

  • Doświadczenie z automatycznymi testami front-endu.

  • Znajomość niemieckiego będzie mile widziana.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Pracodawca oferuje:

  • Młody i przyjazny zespół;

  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę;

  • Imprezy firmowe i integracyjne;

  • Pakiet benefitów (herbata, kawa, płatne zajęcia sportowe, ubezpieczenie zdrowotne itp.);

  • Kursy językowe.