Praca - Projektant branży sanitarnej

szukaj
Oferta z dnia: 05 czerwiec 2024
poleć znajomemu
Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.
Projektant branży sanitarnej
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 2024/097
Zakres obowiązków:
Czeka na Ciebie:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo,

  • bilet na przejazdy całą warszawską komunikacją miejską za jedyną złotówkę rocznie dla Ciebie i Twoich dzieci oraz dofinansowanie do biletów w wysokości 50% dla osób spoza Warszawy,

  • pakiet prywatnej opieki medycznej oraz możliwość wykupienia ubezpieczenia na życie i karnetu sportowego,

  • pakiet socjalny (m.in. dofinansowania do urlopu wypoczynkowego dla Ciebie i Twojej rodziny, możliwość otrzymania nisko oprocentowanej pożyczki na remont/zakup mieszkania),

  • podwyższone do 4% wpłaty do PPK,

  • inne benefity, jak np.: możliwość uzyskania dofinansowania do szkoleń i studiów, bezpłatny dostęp do nauka języka angielskiego i niemieckiego na platformie eTutor, konsultacje psychologiczne.

Wymagania:

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
A od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego na kierunku inżynieria środowiska,

  • uprawnień budowlanych do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,

  • 3 lat doświadczenia zawodowego w obszarze inwestycji budowlanych, w biurze projektowym,

  • znajomości przepisów z zakresu prawa budowlanego, prawa zamówień publicznych i Kodeksu postępowania administracyjnego,

  • umiejętności obsługi programów MS Project, AutoCAD oraz MS Office na poziomie dobrym,

  • umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji oraz umiejętności organizacji pracy własnej,

  • zaangażowania w pełnione obowiązki i dążenia do realizacji wyznaczonych zadań.