Praca - Inspektor

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2398982
szukaj
Oferta z dnia: 05 czerwiec 2024
poleć znajomemu
Komenda Powiatowa Policji w Zambrowie
Inspektor
miejsce pracy: Zambrów/podlaskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 138447
Zakres obowiązków:

Warunki pracy

-praca związana z wdrażaniem, zarządzaniem i rozwojem systemów informatycznych oraz spraw związanych z bieżącymi naprawami i wdrażaniem sprzętu komputerowego i łączności;

-praca wymagająca wysiłku fizycznego;

- stanowisko pracy usytuowane jest na parterze w budynku, wiąże się z częstym przemieszczaniem się do innych pomieszczeń budynku KPP usytuowanych na I i II piętrze oraz pomieszczeń podległych posterunków Policji;

- narzędzia i materiały pracy: biurko, telefon, stanowisko komputerowe z drukarką, elektroniczne nośniki informacji;

- w budynku brak jest windy

Zakres zadań

  • Utrzymanie węzłów teleinformatycznych oraz systemów zasilania urządzeń telekomunikacyjnych;
  • Wykonywanie i bieżące aktualizowanie dokumentacji systemów teleinformatycznych;
  • Utrzymanie, naprawa, konserwacja i rozbudowa sprzętu łączności i informatyki eksploatowanego w KPP i komórkach podległych;
  • Administrowanie zasobami informatycznymi funkcjonującymi w KPP;
  • Nadzór nad bezpieczeństwem systemów teleinformatycznych eksploatowanych w KPP;
  • Nadzór nad wykonawstwem robót instalacyjno – montażowych w zakresie łączności i informatyki, oraz systemu wizyjnego miasta Zambrów;
  • Utrzymanie dróg przesyłowych do jednostek podlegających KPP;
  • Realizacja zadań w zakresie gospodarki materiałowo – finansowej dotyczącej systemów i urządzeń teleinformatycznych eksploatowanych w KPP;
  • Nadzór nad funkcjonowaniem systemów łączności KPP (teleinformatycznej, faksowej, elektronicznej);
  • Diagnostyka uszkodzeń i dokonywanie napraw w miarę możliwości sprzętu łączności i informatyki;
  • Prowadzenie ewidencji i rozliczeń finansowych z zakresu łączności i informatyki;
  • Nadzór i kontrola nad wykorzystaniem sprzętu informatycznego i łączności, w tym legalności zainstalowanego oprogramowania;
  • Utrzymywanie bieżącego kontaktu z dyżurnym wojewódzkim węzła łączności;
  • Przygotowywanie i aktualizacja aktów prawnych w KPP w zakresie łączności i informatyki;
  • Przygotowanie środków łączności oraz funkcjonowania policyjnych systemów teleinformatycznych na potrzeby mobilizacyjnego rozwinięcia KPP;
  • Realizacja zadań mobilizacyjno - obronnych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • Instalowanie nowego oprogramowania wdrażanego przez KGP i KWP, aktualizowanie oprogramowania systemowego, biurowego, pocztowego i narzędziowego na stacjach roboczych użytkowników zgodnie z zaleceniami;
  • Konfiguracja urządzeń pracujących w siec informatycznej – komputery, drukarki, urządzenia sieciowe;
  • Zabezpieczanie nagrań z rejestratora rozmów telefonicznych i radiowych na stanowisku kierowania na polecenie przełożonego;
  • Administrator techniczny systemów KCIK, FREJZAP;
  • Administrator techniczny systemów teleinformatycznych służących do przetwarzania danych osobowych w KPP;
  • Realizacja zadania z zakresu cyberbezpieczeństwa – bieżące utrzymanie i rozwój własny istotnych systemów informacyjnych.
Wymagania:

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie informatyczne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok i 5 miesięcy doświadczenia zawodowego Znajomość systemów operacyjnych z rodziny Microsoft Windows oraz programów biurowych MS Office, Open Office.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Zatrudnionym osobom oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wsparcie doświadczonego zespołu w procesie wdrożenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturze

  • Programy na preferencyjnych warunkach:

    • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie dla pracowników oraz członków rodziny

    • Dodatkowe ubezpieczenie, w tym NNW dla dzieci i młodzieży, komunikacyjne i majątkowe

    • Karta Medicover Sport

    • Pożyczki pracownicze