Praca - Asystent Kierownika Projektu

szukaj
Oferta z dnia: 05 czerwiec 2024
poleć znajomemu
Xapika sp. z o.o
Asystent Kierownika Projektu
miejsce pracy: Warszawa, Bielany/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Opis:

  • Pomoc w opracowywaniu i zarządzaniu planami projektu, harmonogramami i budżetami.

  • Koordynowanie działań projektowych i zapewnienie, że wszystkie zainteresowane strony są informowane o postępach.

  • Wspieranie przygotowywania i dostarczania dokumentacji projektowej, w tym raportów, prezentacji i specyfikacji technicznych.

  • Monitorowanie wydajności projektu i identyfikowanie potencjalnych problemów lub zagrożeń.

  • Współpraca z zespołami wielofunkcyjnymi w celu zapewnienia płynnej realizacji projektu.

  • Ułatwianie skutecznej komunikacji między klientami, wykonawcami i członkami zespołu.

  • Przeprowadzanie badań i analiz związanych z projektem w razie potrzeby

  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Tytuł licencjata lub magistra w dziedzinie nauk ścisłych, inżynierii, ekonomii, biznesu i zarządzania lub pokrewnych.

  • 1-3 lata doświadczenia w pracy z projektami lub na pokrewnym stanowisku w sektorze inżynieryjnym.

  • Silne umiejętności organizacyjne i wielozadaniowość.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Znajomość oprogramowania i narzędzi do zarządzania projektami.

  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie.

  • Umiejętność efektywnej pracy w szybkim i dynamicznym środowisku.

  • Umiejętność rozwiązywania problemów z dbałością o szczegóły.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie

  • Możliwość rozwoju zawodowego w postaci licznych szkoleń dodatkowych

  • Rozwój w dynamicznym środowisku nastawionym na technologię