Praca - Operator

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2398943
szukaj
Oferta z dnia: 05 czerwiec 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Operator
miejsce pracy: Łódź/łódzkie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 12575
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Zasyp, topienie, mieszanie surowców
  • Obsługa oraz kontrola linii produkcyjnych
  • Kontrola jakości gotowego wyrobu
  • Pakowanie produktów oraz układanie na paletach

Wymagania:

  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku (system 3-zmianowy) lub w weekendy i święta (2 zmiany po 12 h)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia UDT (mile widziane)

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia, dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • Możliwość wyboru systemu zmianowego (system tygodniowy lub weekendowy)
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • samodzielna zmiana form oraz uruchamianie produkcji po takiej zmianie

  • znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych

  • uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych