Praca - Operator Maszyn (wtryskarki)

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2398942
szukaj
Oferta z dnia: 05 czerwiec 2024
poleć znajomemu
TREFL
Operator Maszyn (wtryskarki)
miejsce pracy: Gdynia, ul. Kontenerowa 25/pomorskie
Zakres obowiązków:

  • obsługa i utrzymywanie w ruchu maszyn wtryskowych

  • prowadzenie i koordynowanie procesów produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych

  • wykonywanie obróbki wykończeniowej elementów otrzymanych w procesie formowania wtryskowego

  • segregowanie i składowanie wyrobów zgodnie z instrukcjami wewnątrzzakładowymi

  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej i jakościowej

  • dbanie o stan techniczny maszyny oraz jej oprzyrządowania

  • przestrzeganie zakładowych przepisów, procedur i instrukcji

Wymagania:

  • min. rok doświadczenia w obsłudze wtryskarek

  • dobra organizacja pracy, pracowitość i sumienność

  • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • samodzielna zmiana form oraz uruchamianie produkcji po takiej zmianie

  • znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych

  • uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych