Praca - Analityk procesów biznesowych

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2398936
szukaj
Oferta z dnia: 05 czerwiec 2024
poleć znajomemu
Asseco Data Systems S.A.
Analityk procesów biznesowych
miejsce pracy: Bydgoszcz/kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • analiza funkcjonalna procesów organizacyjnych w systemach wewnętrznych,

  • optymalizacja procesów wewnętrznych, identyfikacja nieefektywności procesowych, propozycje zmian i modyfikacji,

  • współpraca ze wszystkimi działami firmy w celu zapewnienia pełnego przebiegu procesów, zbieranie informacji o potrzebach działów,

  • współpraca z działami wytwórczymi i utrzymującymi systemy wewnętrzne, przekazywanie koncepcji, ustaleń, czy propozycji zmian,

  • określanie wymogów dla nowych procesów lub zmian,

  • koordynacja wdrożenia zmian, testowanie odbiorowe od zespołów wykonawczych,

  • tworzenie dokumentacji wewnętrznej: regulaminy, procedury wewnętrzne, instrukcje do aplikacji wewnętrznych.

Wymagania:
Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe,

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • umiejętności mapowania procesów, rysowania grafów,

  • umiejętności analityczne,

  • umiejętność pracy wielozadaniowej,

  • komunikatywność.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Boxy powitalne dla nowych pracowników

  • Praca w największej spółce IT

  • Pracowniczy Plan Emerytalny (PPE)

  • Dofinansowanie okularów

  • Drużyna Asseco Active Team

  • Ubezpieczenie grupowe

  • System motywacyjny

  • Karta Multisport

  • Playroomy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie wypoczynku

  • Spotkania integracyjne