Praca - Specjalista Utrzymania Ruchu

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2398917
szukaj
Oferta z dnia: 05 czerwiec 2024
poleć znajomemu
CHEMNOVATIC Sp. z o.o. Sp. k.
Specjalista Utrzymania Ruchu
miejsce pracy: Lublin, Ludwika Spiessa 9/lubelskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska/zakres obowiązków:

  • Budowa, rozwój oraz bieżąca opieka nad łańcuchem dostaw surowców,

  • Realizacja procesów kontraktowania oraz nadzór nad dokumentacją kontraktową zabezpieczającą stabilne warunki współpracy oraz nieprzerwaną dostępność materiałów produkcyjnych,

  • Przeprowadzanie audytów dostawców w Polsce i za granicą,

  • Realizacja procesu zakupowego materiałów produkcyjnych i okołoprodukcyjnych,

  • Analiza rynku dostawców – zarówno w kraju, jak i za granicą - pod kątem pozyskiwania najkorzystniejszych warunków zakupowych,

  • Zapewnienie optymalnego poziomu zapasu surowców w odniesieniu do ich kosztów, planów produkcyjnych i możliwości magazynowych,

  • Współpraca lub koordynacja procesów podczas wprowadzania nowych produktów na rynek – rola Project Managera w wybranych przedsięwzięciach,

  • Pełnienie funkcji Zastępcy Kierownika Działu podczas nieobecności Kierownika, podejmowanie decyzji, przydział zadań,

  • Prowadzenie działalności operacyjnej w systemie magazynowo – księgowym,

  • Prowadzenie korespondencji z kontrahentami oraz budowanie z nimi trwałych relacji,

  • Tworzenie różnorodnych analiz dotyczących zakupów oraz stanów magazynowych,

  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju działu zaopatrzenia oraz całej firmy.

Wymagania:
Nasze wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne o kierunkach:

    • mechanika i budowa maszyn,

    • lub mechatronika

    • lub pokrewne – które daje ci teoretyczne podstawy do praktycznych działań w ramach zakresu obowiązków

  • wykształcenie wyższe z dziedzin wyżej wymienionych będzie mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej w ramach obsługi linii montażowej

    • Twoim atutem będzie doświadczenie wyniesione z działów utrzymania ruchu

  • gotowość do pracy zmianowej

    • aby spełnić oczekiwania naszych klientów pracujemy w trybie zmianowym

  • otwartość i gotowość do zdobywania wiedzy

    • zadbamy o Twoje przygotowanie do pracy poprzez szkolenie wdrażające

  • komunikatywność i nastawianie na pracę zespołową

    • zawsze pracujemy zespołowo, by zrealizować nasze cele (nie tylko firmowe)

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę w firmie, która stawia na zespół,

  • Rozwój zawodowy – czekamy na osoby, które chcą się szkolić, uczyć nowych rzeczy i aspirują do bycia specjalistą w dziedzinie utrzymania ciągłości produkcji,

  • Wynagrodzenie:

    • stałe wynagrodzenie podstawowe uzależnione od posiadanej wiedzy i doświadczenia

    • premie uzależnione od osiąganych wyników

    • bonusy roczne,

  • Pakiet benefitów:

    • prywatna opieka medyczna,

    • ubezpieczenie grupowe,

    • systematyczne spotkania integracyjne (kwartalne i roczne),

    • i owoce !