Praca - Specjalista techniczny ds. Ofertowania z doświadczeniem w branży elektroenergetycznej

strona główna PRACA Elektryka Oferta Nr 2398578
szukaj
Oferta z dnia: 31 maj 2024
poleć znajomemu
Victor Energy Sp. z o.o.
Specjalista techniczny ds. Ofertowania z doświadczeniem w branży elektroenergetycznej
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • Analiza dokumentacji przetargowej pod względem technicznym.

  • Opracowywanie zapytań ofertowych w zakresie dostaw materiałów i usług.

  • Ocena ofert otrzymanych od dostawców i podwykonawców.

  • Przygotowywanie propozycji budżetów projektów.

  • Udział w wizjach lokalnych obiektów z związku z przygotowaniem oferty.

  • Udział (bezpośredni lub w formie telekonferencji) w spotkaniach z Zamawiającym i potencjalnymi dostawcami i podwykonawcami.

  • Raportowanie postępów w realizacji procesu ofertowania do bezpośredniego przełożonego.

  • Współpraca z członkami zespołu ofertowego oraz innych komórek (prawna, zakupy, realizacja) w procesie opracowania i kompletacji oferty.

Wymagania:
Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – kierunek elektroenergetyka lub elektrotechnika.

  • Doświadczenie w branży budownictwa elektroenergetycznego.

  • Znajomość oprogramowania wspomagającego (Microsoft, MS Project, itp).

  • Znajomość (poziom B2/C1) języka angielskiego  i/lub niemieckiego.

  • Stałe pogłębianie wiedzy w zakresie rozwiązań technologicznych i standardów zamawiającego, zgodnie z postępem technicznym i wymogami prawnymi (Kodeks Cywilny, Prawo zamówień publicznych, Prawo budowlane).

  • Umiejętność pracy zespołowej.

  • Zdolności komunikacyjne.

  • Umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów.

  • Skuteczne umiejętności komunikacji werbalnej i słuchowej.

  • Dbałość o szczegóły i wysoki poziom dokładności.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • stabilną pracę w firmie elektroenergetycznej

  • narzędzia potrzebne do pracy na tym stanowisku

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia oferowane przez naszą organizację oraz poprzez wsparcie doświadczonych pracowników

Oferta nieaktualna